Kontakt

Välkommen att kontakta oss. Vill du komma på besök är vi tacksamma om du först kontaktar oss. Skolans ordinarie öppettider är kl. 07.30-16.00.

Karlbergsskolan

E-post
karlbergsskolan@vallentuna.se

Telefon
08-587 853 00

Post
Karlbergsskolan
Post 29
186 21 Vallentuna

Besök
Lars Hårds väg 20

Fakturaadress

Vallentuna kommun
Karlbergsskolan
FE 945
838 27 Frösön

OBS! Ange alltid vårt referensnummer.

Skolexpedition

Ing-Gull Averbo

E-post
ing.gull.averbo@vallentuna.se

Telefon
08-587 853 00

Tillförordnad rektor

Kristin Aabel

E-post
kristin.aabel@vallentuna.se

Telefon
08-587 853 01

Biträdande rektor

Mikaela Sjögren

E-post
mikaela.sjogren@vallentuna.se

Telefon
08-587 853 84

Skolsköterska

Susanna Sindemark

E-post
susanna.sindemark@vallentuna.se 

Telefon
08-587 856 06

Studie- och yrkesvägledare

Antonio Paras

E-post
antonio.paras@vallentuna.se

Telefon
08-587 849 88

Skolrestaurang

Baidaa Khidhir

E-post
baidaa.khidhir@vallentuna.se

Telefon
08-587 853 09

Fritidssamordnare

Annamaria Stefansson
Någonting gick fel

Ditt meddelande har nu skickats