Start / Näringsliv och arbete / Arbeta hos oss / Lokala fackliga företrädare

Lokala fackliga företrädare

Nedan hittar du kontaktuppgifter till de arbetstagare som utsetts att företräda de anställda i fackliga frågor.

Lärarförbundet

Björn Carnelid

E-post
bjorn.carnelid@vallentuna.se

Telefon
0707-38 53 96

Sveriges Skolledarförbund

Helena Henriksson

E-post
helena.henriksson@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 10

Lärarnas riksförbund

Julia Holmström

E-post
vallentuna@lr.se

Telefon
0766-641 53 98

Kommunal Vallentuna

Leif Rejby

E-post
norr.vallentuna.stockholm@kommunal.se

Telefon
0766-21 62 96

DIK

Charlotta Abrahamsson

E-post
charlotta.abrahamsson@vallentuna.se

Telefon
08-588 53 57

Naturvetarna

Frida Hellblom

E-post
frida.hellblom@vallentuna.se

Telefon
08-587 853 79

Vision

Ingrid Karlsson

E-post
ingrid.karlsson@vallentuna.se

Telefon
08-587 854 39

Sveriges ingenjörer

Ewa Boo

E-post
ewa.boo@vallentuna.se

Telefon
08-587 848 36

Akademikerförbundet SSR

Lena Isaksson

E-post 
lena.isaksson@vallentuna.se

Telefon
08-587 850 21

AKAVIA

Mikael Nordgren

E-post
mikael.nordgren@vallentuna.se

Telefon
08-587 862 56

Någonting gick fel

Ditt meddelande har nu skickats