Kontakt

Välkommen att kontakta oss. Vill du komma på besök är vi tacksamma om du först kontaktar oss. Skolans ordinarie öppettider är kl. 08.00-16.00.

Karbyskolans expedition

E-post
karbyskolan@vallentuna.se

Telefon
08-587 853 20

Post
Box 29, 186 21 Vallentuna

Besök
Vadavägen 1, Brottby

Fakturaadress

Vallentuna kommun
Karbyskolan
FE 945
838 27 Frösön

OBS! Ange alltid vårt referensnummer.

Administrativ samordnare

Annette Hansing Morin

E-post
annette.hansing@vallentuna.se

Telefon
08-587 853 20

Rektor

Elisabet Lotfi

E-post
elisabet.lotfi@vallentuna.se

Telefon
08-587 853 21

Skolsköterska

Pia Ohlsson

E-post
pia.ohlsson@vallentuna.se

Telefon
08-587 853 23

Kurator

Malin Karlsson

E-post
malin.karlsson@vallentuna.se

Telefon
08-587 863 01

Arbetslagledare F-5

Åsa Karlsson

E-post
asa.karlsson@vallentuna.se

Telefon
08-587 863 20

Arbetslagledare 6-9

Mats Pihl

E-post
mats.pihl@vallentuna.se

Telefon
08-587 861 01

Fritids avdelning F-klass

Telefon
08-587 861 08

Fritids avdelning 1-2

Telefon
08-587 853 25

Fritids avdelning 3-6

Telefon
08-587 861 05

Någonting gick fel

Ditt meddelande har nu skickats