Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss. Vill du komma på besök är vi tacksamma om du först hör av dig till oss och berättar det. Skolans ordinarie öppettider är kl. 07.30–16.00.

Kontaktuppgifter

Karlslundsskolan

Telefon
08 587 852 20

Post
Box 29, 186 21 Vallentuna

Besök
Hjälmstavägen 5A

Fakturaadress

E-faktura
Organisationsnummer: 212000-0027
PEPPOL-ID: 0007:2120000027
VAN-operatör: Pagero
GLN nummer: 7362120000029

Fakturaadress
Vallentuna kommun
Karlslundsskolan
PG1786
737 84 Fagersta

OBS! Ange alltid vårt referensnummer, 643902.

Rektor

Mattias Lingeskog

E-post
mattias.lingeskog@vallentuna.se

Telefon
08-587 861 52

Biträdande rektor F-6

Jenny Önnerdal

E-post
jenny.onnerdal@vallentuna.se

Telefon
08-587 853 84

Biträdande rektor 7-9

Tuija Hedman

E-post:
tuija.hedman@vallentuna.se

Telefon:
08-587 862 85

Biträdande rektor Clavis

Eva Filppa

E-post:
eva.filppa@vallentuna.se

Telefon:
08- 587 86176

Administrativ samordnare

Ulrika Westergård

E-post
ulrika.westergard@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 20

Studie- och yrkesvägledare

Hanna Blomgren

E-post:
hanna.blomgren@vallentuna.se

Telefon:
08-587 864 07

Kurator

Emma Magnusson

E-post
emma.magnusson@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 23

Skolsköterska

Susan Moradi

E-post
susan.moradi@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 28

Fritidshemschef

Jenny Hansson

E-post:
jenny.hansson@vallentuna.se

Telefon:
08- 587 848 50

Någonting gick fel

Ditt meddelande har nu skickats