Kontakt

Vill du komma på besök är vi tacksamma om du först kontaktar oss. 

Olympiaskolan

E-post
olympiaskolan@vallentuna.se

Telefon
08-587 850 64

Post
Box 29, 186 21 Vallentuna

Besök
Ekebyvägen 2B

Fakturaadress

E-faktura
Organisationsnummer: 212000-0027
PEPPOL-ID: 0007:2120000027
VAN-operatör: Pagero
GLN nummer: 7362120000029

Fakturaadress
Vallentuna kommun
Olympiaskolan
PG1786
737 84 Fagersta

OBS! Ange alltid vårt referensnummer.

Rektor

Maria Rosshagen

E-post
maria.rosshagen@vallentuna.se

Telefon
08- 587 861 80

Specialpedagog

Anneli Eriksson

E-post
anneli.eriksson@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 46

Administrativ samordnare

Eva Jansson

E-post
eva.jansson@vallentuna.se

Telefon
08-587 850 64

Skolsköterska

Susanna Sindemark

E-post
susanna.sindemark@vallentuna.se

Telefon
08-587 856 06

Sofia Eliasson

Verksamhetssamordnare

E-post
sofia.k.eliasson@vallentuna.se

Telefon
08-587 849 58

Någonting gick fel

Ditt meddelande har nu skickats