Kontakt

Välkommen att kontakta oss. Vill du komma på besök är vi tacksamma om du först kontaktar oss. Skolans ordinarie öppettider är kl. 07.30-16.00.

Hagaskolan

E-post
hagaskolan@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 90

Post
Box 29, 186 22 Vallentuna

Besök
Lingsbergsvägen 14

Fakturaadress

Vallentuna kommun
Hagaskolan
FE 945
838 27 Frösön

OBS! Ange alltid vårt referensnummer.

Administrativ samordnare/skolexpedition

Charlotte Magnusson

E-post
charlotte.magnusson@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 90

Tillförordnad rektor

Anna Andréasson

E-post
anna.andreasson@vallentuna.se

Telefon
08-587 862 48

Biträdande rektor årskurs F-3

Camilla Jonsson

E-post
camilla.jonsson@vallentuna.se

Telefon
08-587 848 71

Biträdande rektor årskurs 4-6

Ellie Dahlberg

E-post
ellie.dahlberg@vallentuna.se

Telefon
08-587 848 74

Biträdande rektor årskurs 7-9

Åsa Edenfeldt

Enhetschef fritids

Ann Toninelli

E-post
ann.toninelli@vallentuna.se

Telefon
08-587 848 73

Kurator

Vanessa Vedia

E-post
vanessa.vedia@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 78

Någonting gick fel

Ditt meddelande har nu skickats