Kontakt

Välkommen att kontakta oss. Vill du komma på besök är vi tacksamma om du först kontaktar oss. Skolans ordinarie öppettider är kl. 07.30-16.00.

Hagaskolan

E-post
hagaskolan@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 90

Post
Box 29, 186 22 Vallentuna

Besök
Lingsbergsvägen 14

Fakturaadress

E-faktura
Organisationsnummer: 212000-0027
PEPPOL-ID: 0007:2120000027
VAN-operatör: Pagero
GLN nummer: 7362120000029

Fakturaadress
Vallentuna kommun
Hagaskolan
PG1786
737 84 Fagersta

OBS! Ange alltid vårt referensnummer.

Administrativ samordnare/skolexpedition

Elisabet Wass

E-post
elisabet.wass@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 90

Rektor

Anna Andréasson

E-post
anna.andreasson@vallentuna.se

Telefon
08-587 862 48

Biträdande rektor årskurs 6-9/specialpedagog

Linda Rainsson

E-post:
linda.rainsson@vallentuna.se

Telefon:
08-587 849 18

Biträdande rektor årskurs F-3

Camilla Jonsson

E-post
camilla.jonsson@vallentuna.se

Telefon
08-587 848 71

Biträdande rektor årskurs 4-5 och Topasen F-9

Ellie Dahlberg

E-post
ellie.dahlberg@vallentuna.se

Telefon
08-587 848 74

Biträdande rektor årskurs 6-9

Åsa Edenfeldt

E-post
asa.edenfeldt@vallentuna.se

Telefon
08-587 849 96

Skolsköterska

Marie Nordström

E-post
marie.nordstrom@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 60

Skolsköterska

Ingela Land

E-post
ingela.land@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 97

Topasen (särskild undervisningsgrupp)

Telefon
08-587 852 92

Enhetschef fritids

Ann Toninelli

E-post
ann.toninelli@vallentuna.se

Telefon
08-587 848 73

Kurator

Cecilia Tängermark

E-post
cecilia.tangermark@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 78

Studie- och yrkesvägledare

Tina Dalin

E-post

tina.dalin@vallentuna.se

Telefon

08-587 852 22

Någonting gick fel

Ditt meddelande har nu skickats