Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss på Rosendalsskolan!

Rosendalsskolan

E-post
rosendalsskolan@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 80

Post
Box 29, 186 21 Vallentuna

Besök årskurs F–3
Teknikvägen 25

Besök årskurs 4–9
Ekebyvägen 2

Fakturaadress

E-faktura
Organisationsnummer: 212000-0027
PEPPOL-ID: 0007:2120000027
VAN-operatör: Pagero
GLN nummer: 7362120000029

Fakturaadress
Vallentuna kommun
Rosendalsskolan
PG1786
737 84 Fagersta

OBS! Ange alltid vårt referensnummer.

Rektor

Erik Byström

E-post
erik.bystrom@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 83

Biträdande rektor årskurs F-3 (södra)

Sicci Heijmer

E-post
sicci.heijmer@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 62

Biträdande rektor årskurs 4-9 (norra)

Christina Larsson

E-post
christina.larsson@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 81

Fritidshemsansvarig

Christer Pers

Telefon
christer.pers@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 85

Administrativ samordnare

Sofia Svaneland

E-post
sofia.svaneland@vallentuna.se

Telefon
08-587 852 52

Skolsköterska årskurs F-3 (södra)

Ida Sandström

e-post
ida.sandstrom@vallentuna.se

Telefon
08-587 855 11

Skolsköterska årskurs 4-9 (norra)

Susanna Sindemark

E-post
susanna.sindemark@vallentuna.se

Telefon
08-587 856 06

Kurator

Shima Mousavi

E-post
shima.mousavi@vallentuna.se

Telefon
08-587 848 35

Studie- och yrkesvägledare

Matilda Calissendorff

E-post
matilda.calissendorff@vallentuna.se

Telefon
08-587 850 77

Förkoleklass BLÅ

Telefon
08-587 852 84

Förskoleklass RÖD

Telefon
08-587 852 84

Förskoleklass GRÖN

Telefon
08-587 848 98

Klass 1a

Telefon
08-587 849 91

Klass 1b

Telefon
08-587 849 56

Klass 1c

Telefon
08-587 849 56

Klass 2a

Telefon
08-587 849 91

Klass 2b

Telefon
08-587 849 91

Klass 2c

Telefon
08-587 849 56

Klass 3a

Telefon
08-587 849 91

Klass 3c

Telefon
08-587 849 56

Klass 3d

Telefon
08-587 849 56

Klass 4a, 4b, 4c

Telefon
08-587 852 56

Klass 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6c

Telefon
08-587 852 38

Klass 7a, 7b, 7c, 8a, 8b, 9a, 9b

Telefon
08-587 852 48

Någonting gick fel

Ditt meddelande har nu skickats